Czy jest na sali Barman

Nazywam się Michał Pyszniak, a moja ksywa, to ... Tejsti.
Od lat zastanawiam się, kiedy w końcu znajdę prawdziwą pracę. Ponieważ to, co tutaj robię, to jest dobra zabawa.

Tak jest moi drodzy czytelnicy! Minęło 10 lat, odkąd stawiałem pierwsze kroki za barem. Mam bardzo szeroki uśmiech na twarzy, gdy wspominam sobie każde z miejsc pracy. Wiele poznanych osób i stworzonych wspomnień. Nie zawsze był to błogi czas, ponieważ praca w gastronomii bywa bardzo ciężka oraz czasem niewdzięczna. Można za to wykorzystać ponadprzeciętne napiwki i elastyczny grafik na spełnianie marzeń podróżniczych, tak jak robiłem to ja.
 
Świat jednak postanowił stanąć na głowie. Ja straciłem możliwość wykonywania swojej profesji. Nie jest łatwo przebranżowić się w jedną chwilę i zacząć nową satysfakcjonującą pracę. Dlatego postanowiłem dzielić się z Wami swoim doświadczeniem. W tym momencie zapraszam Was do czytania mojego bloga oraz subskrybowania mojego kanału Maska Barmana na Youtube, żeby być na bieżąco z moimi filmami.
 
Moim najbliższym celem będzie stworzenie dla Was miejsca, w którym będziecie mogli nabyć umiejętności profesjonalnego barmana. Chcę przekazać swoje doświadczenie oraz wiedzę chłoniętą od najlepszych barmanów w Polsce. Niezliczona ilość osób zadaje mi wciąż powtarzające się pytanie: Jak zostać barmanem? Czy muszę odbyć profesjonalny kurs barmański? Ile kosztuje kurs barmański? Itd. Otóż chciałbym Wam wskazać najprostszą drogę, aby dojść z punktu A do punktu B. O tym wkrótce.
Nie jest to miejsce, gdzie znajdziesz suche przepisy, których jest tysiące w sieci. Maska Barmana jest inna. Swój blog kieruje osobom, którym doskwiera nuda na domówkach, podczas spotkań z rodziną, czy na randce.
Zobaczysz, jak łatwo możesz znaleźć pomysł i składniki na swoje popisowe napoje. Wystarczy się przełamać, skompletować podstawowy sprzęt i rozpocząć przygodę.
Chcesz być barmanem? Do dzieła!
Pamiętaj tylko, że to Ty wykonujesz główną pracę, ja będę tylko Twoim mentorem. Polecam Ci wykonać pierwszy krok właśnie dziś!

 

 
Na Masce Barmana będę rozwijał swoje inne ciekawe projekty, które od dłuższego czasu siedzą mi w głowie. Na pewno, warto mnie śledzić. Czytelniku, jeśli wpadłeś tu tylko na chwile, zostaw po sobie  ślad. Pewnych opowieści nie będę mógł wystawić na światło dzienne, dlatego aby być na bieżąco, zostaw swojego maila. Wyselekcjonowana wiedza będzie przekazywana bezpośrednio do Ciebie.
.
Przewiń na górę